Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto és a Naruto Shippuude...

A Naruto és a Naruto Shippuuden közt mi az összekötés? SPOILER

Figyelt kérdés
Vagyis a Naruto végén úgy van, hogy Naruto elmegy gyakorolni, és erősebbé válik, viszont a Shippuuden úgy kezdődik, hogy Sasuke-vel találkoznak. Az a sok dolog, ami a 2 közt történt, hol van?
2014. febr. 18. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
a Shippuden úgy kezdődik, hogy visszajön az edzés után a faluba.
2014. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát.. volt az előtt még 1 kis történet vagy álom vagy nem tudom, de az volt ott, hogy naruto, sakura meg még valaki találkozott sasuke-vel, aztán a 9farkú ketrece volt, beszélgettek, de hogy miről, azt nem tudom, mert nem volt a feliratban csak pár szó lefordítva belőle..
2014. febr. 18. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A Shippuuden elején tér vissza Naruto és Jiraiya. De egy visszaemlékezéssel kezdődik amiben Naruto, Sakura, Sai és Yamato rátalálnak Sasukére. Ez később lesz benne részletesen is. Ami az edzés alatt történt, az meg majd elmondja Jiraiya.
2014. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem visszaemlékezés, hanem egy nagyon célzott és ötletes előremutatás.
2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ren-D ***** válasza:
Az a sok dolog annyira nem lényeges, csak edzés volt. Naruto és Sasuke 3 évig edzettek, aztán az Akatsuki támadásba lendült és tulajdonképpen erről szól a Shippuden.
2014. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta megnéztem legalább 70 részt már, szóval azóta rájöttem, köszi mindenkinek. :D
2014. febr. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!