Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a filmekről?

Figyelt kérdés

Rekviem egy álomért

Amerikai szépség

Eredet

Fekete hattyú

Az osztály (észt film)



2014. febr. 18. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és: Az árva.
2014. febr. 18. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Rekviem egy álomértt nem láttam, nagyon mondták, hogy híres drogos film, tervbe van véve, de még nem tudtam magam rávenni

Amerikai szépség nagy kedvencem, van benne valami, amit az amerikaiak nem sűrűn tesznek a filmjeikbe, inkább az európai filmre jellemző, olyan igazságtöltet szerű (ez szubjektív vélemény)

Eredetnek érdekes a filozófiája, az idő - és térkezelése, Leo-t bírom benne,

Fekete hattyú is megérdemelte a díjakat, Natelie Portmant nem annyira bírtam azelőtt valamiért, de ebben nem lehet rá rosszat szólni

Az osztályt youtuberól néztem, érdekes problémát dolgoz fel, európai nyers őszinteséggel, jobb mint pl a Beszélnünk kell Kevinről, az amerikai és az is ezt tematizálja

Az árvát nem láttam

2014. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rekviem egy álomért

Megnéztem. Nem kellett volna. Annyira nyomasztó hangulata van, a film végén csúcsosodik ki a szenvedés és egyszerűen szerintem nem lehet bírni. Nagyon megrázott, soha többé nem akarom látni :( Aki viszont szereti az ilyen megrázó filmeket (hah szóvicc!) annak ajánlom.


Amerikai szépség

Nem láttam, sokan ajánlották. Majd egyszer :)


Eredet

Sokan ajánlották, én kétszer estem neki, mindkétszer elaludtam :) Álom volt így legalább az álmomban is :)


Fekete hattyú

Az eleje és a vége jó volt, viszont engem mindig idegesítettek az olyan karakterek, mint a főhősé. Natalie Portman viszont nagyon jól játszott benne, de ezt a karaktertípust nagyon gyűlölöm. A közepén picit rövidítettem volna, illetve néha nagyritkán oldottam volna a depressziós hangulatát. Összességében nem lett a kedvencem, de elismerem a színészi munkát benne.


Az osztály (észt film)

Nem láttam.


Az árva

Na ez viszont nagyon tetszett, a nyilvánvaló hibái ellenére :) nem aludtam el, nem idegesített (annyira) senki, bár kicsit zavaró pár füllentés benne (a magyarázattal kapcsolatban stb.)


Viszont ez nem olyan nagy volumenű, korszakalkotó film, mint a többi.

2014. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rekviem egy álomért - tetszett, de nagyon-nagyon nyomasztó, és valahogy olyan koszos hangulatú. A felsoroltak közül ez a legnyomasztóbb. Amúgy drogosokról szól.

Amerikai szépség - szuper film, nagyon ajánlom. Ez a tipikus "csillogó felszín alatti elfojtott problémák" bemutatása, de tényleg nagyon jó.

Eredet - szintén jó film, jó zenével. Izgalmas, szövevényes, elgondolkodtató.

Fekete hattyú - nagyon jól bemutatja egy elme megbomlását, nekem ez is tetszett. Kicsit hatásvadász, de nem zavaróan.

Az osztály - elég durva film, szintén nyomasztó hangulatú.

Jó kis lista amúgy, mindegyik szuper film!!! Az árvát nem láttam.

2014. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!