Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek hányas a...

Ennek a filmnek hányas a korhatára?

Figyelt kérdés
Keresztapa 1-3
2014. febr. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A port.hu szerint mind a három +18-as.


[link]

[link]

[link]

2014. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja azt én is látam mármint hogy mit ir a port!Meg van nekünk a tokra meg 16 van irva!De inkább 18-as mint 16-os mármint a filmből következtetve!Da azèrt kiváncsi lennék hányas is igazábol?!
2014. febr. 15. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
a keresztapa trilógia úgy nem olyan durva, hogy erőszakos, véres, vagy szexuális, hogy ne lehetne 18 alatt megnézni, egyszerűen nem fog tetszeni 16 évesen (de tán még 18 évesen se, inkább később), mert lassú és mély film, unni fogod. szerintem fel kell nőni, meg kell érni hozzá. de azért próbáld meg!
2014. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

13 vagyok és nagyon tetszet nem találtam lassunak unalmasnak nem tudtam unatkozni rajta mert követni kellett a neveket az eseményeket!Én magyaráztam az idősebeknek mi hogy van!:D

Szinvonalas film!!!!

2014. febr. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!