Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki eltudja mondani hogy...

Valaki eltudja mondani hogy miről szól a thor 2? Ki a fő gonosz?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából annyira sok mindenről szól hogy nehéz elmesélni. Voltak benne valami sötét tündérek vagy mik amik sötétséget akartak hozni mind a kilenc világra. Meg volt valami a világok együttállásáról, ami miatt összemosódnak a határaik és össze vissza ugrálnak egyik világból a másikba. Ami számomra a lényeg volt hogy támadnak a gonoszok és Thor megkéri Lokit *-* hogy segítsen, de megfenyegeti hogyha átveri akkor megöli. Aztán bepróbálkozik, de megtámadja őket valami izé és végülis Loki megmenti Thor életét, de megsérül és Thor karjai között hal meg, innentől kezdve én végig bőgtem a film második felét szóval nem emlékszem mi volt csak azt tom, hogy a végén kiderült hogy még se halt meg. Szerencsére. :))) De nagy kavarc az egész. Szóval jobban jársz vele ha megnézed :D Szerintem rohadt jó film. :D
2014. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

o_0 Oké...:D

Köszi az infót:)

2014. febr. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!