Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach. Mi a véleményetek...

Bleach. Mi a véleményetek róla? (aki nem ismerné, ez egy anime) negatív és pozitív válaszok is jöhetnek!

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 23:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Éniiiiiis :P
2010. ápr. 27. 12:24
 12/23 anonim ***** válasza:

Az eleje nagyjából jó volt, de ahol most tart a sztori...Szörnyen vontatott, alapvetően nem történik benne semmi (nem tudom ki, hol tart én a legújabb képregényre gondolok, ami hetente jelenik meg, mindig nézem mert várom hátha történik benne valami, de semmi...írhatnám bővebben de nem akkarom lelőni a poént azoknak akik még nem tartanak ott) A másik amiért mostanra nagyon lecsúszott a szemembe a Bleach, hogy tele van ökörségekkel. A hülye ellentmondások, meg egyébb dolgok (amiken amúgy jókat szoktam röhögni, kár hogy az író nem poénnak szánja) nyílván abból adódnak, hogy az író nem gondolta át a történetet és csak ír a vakvilágba.


Valaki azt írta, hogy a Naruto sokkal vontatottabb. Na igen, először nekem is a Bleach jött be jobban, de most, úgy gondolom a Naruto-ban 1, legalább történik is valami 2, legalább érthető miért fejlődik a karakter (ugye gyakorol stb.) 3, a történet sokkal átgondoltabb (pl karkaterek erő viszonya, szereplők mozgatása) Nem azt mondom, hogy a Naruto valami tökéletes remekmű, de ha most megkérdeznék melyik a jobb a Naruto vagy a Bleach, simán azt mondanám Naruto.(pedig nem vagyok egy rendíthetetlen Naruto fan és először a Bleach-et bírtam jobban)

2010. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A FLCL-t (Fooly-Cooly) lerendezték 6 részből, mégis többet haladtak, mint a Bleachben 50 rész alatt. Amíg egy anime huszonvalahány rész után véget ér (legalábbis egy évad), addig nagyrészt a Bleachben az orrukat túrják, hogy most elinduljanak-e vagy sem. Ennyit a vontatottságról. De azért az első jó volt.
2010. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem a Bleach-et,minden hibája ellenére.Igaz,nem tartok a mangában a mostani résueknél, de azt hallottam,hogy az író már 9x adta ugyanazt a címet neki...Lehet hogy már csak az a gondja,hogy nem tudja hogy fejezze be az animét ezután a majdnem 300 rész után.. :)

Na meg a fillerek...a bount-okat egy az egyben ki kellett volna hagyni belőle.Aztán volt az a hülye kis hercegnő akit Ichigonak védenie kellett,na azt a fillert meg sem néztem.Viszont a Muramasa filler az tettszett :)

2010. jún. 11. 17:42
 15/23 anonim ***** válasza:

Na igen, a fillerek...el is felejtettem!XD Nem láttam még egy olyan animét, ahol ennyire egyértelmű lett volna hogy filler egy adott rész, vagyis pl. harc közben(!) egyszercsak eltünik a karakter, feltünik egy másik helyen jön egy teljesen új sztori, azután vissza az előzőbe és folytatódik az eredeti történet...XD

De ez csupán bosszantó (nem ez a fő gond szerintem...XP) és érthető is egyrészről, ugyan is ez azért van, mert a rajzfilm utoléri a képegényt, és mivel a Bleach esetében gondolom nem akarnak eltérni a mangától, ezért folyamodnak ehez a megoldáshoz. Egyébként az, hogy az iró hogy fejezi be a történetet nem függ az anime hosszától, mivel a képregényt írja (és rajzolja) a mangaka, nem az animét. Az, hogy ilyen lassan halad a csalekmény, véleményem szerint, inkább annak tudható be, hogy hetente kell írnia és egyszerüen nem tud mit kitalálni és csomószor csak húza az időt. Ja, meg ugye ez egy népszerű shounen, szóval amíg olvassák írni kell.

2010. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen,de akármilyen népszerű is, egyszer csak vége kell hogy legyen...nem si tudom...lehet hogy az írónak most jött el az ideje, hogy befejezze a Bleach-et és új mangába kezdjen.De én még szívesen olvasnám azért egy-két évig a Bleach-et is :D Csak akkor történjen már benne valami xD
2010. jún. 13. 16:13
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez igaz, egyszer vége lesz, az biztos. Sokan úgy gondolják, hogy hamarosan vége, de én nem osztom a véleményüket, mert...hát, ennek több oka is van, de nem szeretnék olyasmiről beszélni, amit egyesek talán még nem is láttak, meg hogyha elmondom az elméleteimet és a későbbiekben esetleg bejönnek, akkor már nem lesz másoknak meglepi. :) Mindegy, lényeg a lényeg, abban biztos vagyok, hogy az idén még nem fog befejeződni, de engem az is meglepne, ha már jövőre lezárúlna a történet. Így hát, úgy gondolom megnyugodhatsz, mivel szerintem 1-2 évig még minimum olvashatod (és nézheted). :)
2010. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Rukia megmentéséig nagyon izglamas volt, de utána én teljesen beleuntam. A karakterek közül sem találtam igazán nagy kedvencet, valahogy egyik sem tudott megfogni.
2010. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szerintem Rukia megmentése csak a kezdet az annyira nem volt jó... szerintem a Bleach az arrancaroknál kezdődik ^^ :P
2010. júl. 3. 22:41
 20/23 Tinusy válasza:

Nagyon imádom de sztem vagy 20 leszek mire a végéhez érnek az egésznak xD

L:14 éves

2010. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!