Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hősök címü sorozatban mi...

A Hősök címü sorozatban mi volt az utolsó két részben?

Figyelt kérdés
Sajna lemaradtam róla.
2008. júl. 20. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

Hát akkor töltsd le, én mindig így nézem, mert amikoir megy a tv-ben, akokr nem tudom nézni!

Adjak linket?

2008. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ötödik fejezet


Suresh Bennet tiltása ellenére elviszi Mollyt a Társasághoz, hogy megmenthesse az életét. Ricky nagy hibát követ el, amikor hazudik Peter hollétéről az őt kereső Elle-nek. Nathan és Matt szembesülnek Matt apjának hatalmával, így a férfinek sikerül elmenekülnie. Micah segít Monicának képességei kibontakoztatásában.


Hatodik fejezet


Hiro képtelen tovább leplezni érzelmeit Yaeko előtt, amivel kivívja Kensei haragját. Bennet régi kiképzőjét vallatja ki a képek megtalálásának érdekében. Claire és West megleckéztetik a pomponlány-csapat vezetőjét. Suresh új társat kap Niki személyében. Miután Peter üzenetet kap Adamtől, kellemetlen meglepetéssel szembesül.

2008. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony. És Elle kinyírja Peter barátnőjének a bátyját, Hiro pedig csókolózik a Yaeko(remélem, jól írom)-val, amit lát a SenSei, és ebből lesz a galiba...
2008. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem kéne e link :D
2010. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!