Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok télies filmeket? (NEM...

Tudtok télies filmeket? (NEM KARÁCSONYI)

Figyelt kérdés

Tudtok olyan igazi télies filmeket? Olyan oroszos filmekre gondolok, vagy nem tudom, hogy lehetne mondani, ami télen játszódik nagy a hó, hófúvás, nagyon zord tél, kissé szürkeség van. PICIT elvont. Filmdráma vagy romantikus film kategóriában.

Nem olyan snobordos-ra gondolok, vagy amiben hegymászók vannak stb. Hanem ami úgy igazán visszaadja a tél hangulatát. Akár kosztümös is lehet.

Pl. az Anyegin amit megfilmesítettek. Vagy régebben sok olyat láttam csak nem tudom a címüket amiben a korcsolyázásról szól. Vagy téli film amiben gyerekek vannak benne.

Szóval értitek...

Köszönöm előre is!:)


2014. febr. 8. 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy vannak ezek az orosz realista művek pl. Gogol: Köpönyeg vagy Tolsztoj: Ivan Iljics halála annyira lehet érezni bennük azt az igazi zord téli hangulatot.
2014. febr. 8. 12:46
 2/6 A titokzatos ***** válasza:

A Hókirálynő

Kutyahideg

Most ez a kettő jutott eszembe, de ha tudok még majd írok.

Remélem ilyesmire gondoltál. :)

2014. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kutyahideget már láttam és nagyon szép, megható film. Tetszett. :))

Hükirálynőt még nem. Megnézem majd.

Köszönöm! :)

2014. febr. 8. 12:56
 4/6 A titokzatos ***** válasza:
Szivesen :)
2014. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szibériai borbély

(Szibirszkij csirjulnyik, 1998) [link]

2014. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Transz-Szibéria
2015. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!