Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket ajánlanátok...

Milyen filmeket ajánlanátok ebben a témában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A "The Breakfast Club"-hoz (magyar címe "Nulladik óra") hasonló filmeket tudnátok ajánlani? Valami olyasmit keresek, aminek hasonló a hangulata. 80'-as évek, fiatalok iskolai szociális problémái, kicsit komolyabb hangvétel, ilyesmi témában gondolkodom.

De, ha tudtok bármilyen, nem teljesen a témába vágó filmet mondani, ami ugyanazt, vagy nagyon hasonló érzéseket váltott ki belőletek, mint a fent említett darab, azt is szívesen várom.

Köszönöm!



2014. febr. 6. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Meglógtam a Ferrarival (Ferris Bueller's Day Off) hasonló jellegű, bár egyáltalán nem komolyabb hangvételű.
2014. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem teljesen ilyen jellegűre gondoltam.

Azért köszönöm a válaszod!

2014. febr. 6. 18:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és várom a további javaslatokat.
2014. febr. 6. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Kockazatos uzlet (Risky business - 1983)
2014. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, meg a Holt koltok tarsasaga
2014. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A holt költők társasága nagyon tetszett, bár nem 80-as évek (talán kicsit félreérthetően fogalmaztam). A másik is ígéretes, bár még nem néztem meg. Köszi!

Továbbra is várom az ötleteket.

2014. febr. 7. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!