Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy anime sorozatból...

Terence88 kérdése:

Ha egy anime sorozatból filmet készítenél melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Code Geass

Mert ez a kedvencem, mert a sztorija viszonylag kompakt és nem epizodikus. Mert szeretném látni élő színésztől ahogy azt mondja: "Leloush vi Britannia commands you..."

Illetve rohadt látványos is lenne.

2014. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy Elfen Lied-t megnéznék az tuti. Ha mangahű lenne persze.
2014. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a Ghost in the Shell.

Ahogy lattam tervezik is leforgatni az eloszereplos valtozatot.

2014. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudnék "csak egyet" kiválasztani, a legtöbből szívesen csinálnék, úgyhogy csak párat írok le.


Ghost in the Shell - Magától értetődik.


Initial D - Tudom, már van egy taiwani verzió, de azért maradjunk már a jóízlés határain belül és azt inkább felejtsük el! Nos én szivesen megnéznék egy évadonként 10 dorama részt belőle :P


MMO animék: SAO, Accel World - Buli lenne azt megfilmesíteni :D


Ookami to Koushinryuu - Személyes kedvenc, nagy Horo fan vagyok. Egyszerűen megfogott a történet és a két főszereplő jelleme. Nem akarok spoilerezni, úgyhogy csak így (aki látta úgy is érti majd): a kiscsajt a faluból ott a csatornahálózatban(vagy mi a fene az) én ki tudtam volna nyírni, de nagyon! Azon a hülye csavaron kívül, egy tök jó, top5-ös anime.

2014. febr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy tök jól elvagyok az animék rajzolt világában, így semmi szükségem arra, hogy film legyen belőlük. :)
2014. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!