Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehet rghás xboyon,...

Krisztosz10 kérdése:

Hogyan lehet rghás xboyon, fsdén külső pendriven filmet nézni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy van egy rghás xbox 360-om es azon amin "FSD" van és ezen szeretnék filmet nézni a külső 32 gigás pendrivémen .

Hogyan lehetségesvez :)?



2014. febr. 2. 16:33
 1/6 doni1201 ***** válasza:
Csak belső hálózaton keresztül lehet médiatartalmakat lejátszani fsd-s XBOX-on. Ehhez egy router és egy számítógép is kell.
2014. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor felejtős :D!

Köszönöm a választ!

2014. febr. 5. 06:59
 3/6 Rolfus ***** válasza:
Ha sikerül hogy leálljon az FSD akkor berak a sima Dash ba és ott az Xbox által támogatott filmeket lebírod játszani. Én úgy csinálom a hogy a HDD-n belül van FSD2 és FSD3 mappa is és az FSD2/Pluggins/freestyle(valami).xex ettöl kiad egy hibaüzenetet és leáll az FSD. Persze hogy az FSD leállását máshogy hogy lehet előidézni azt nemtudom, és szerintem tuti van valami amivel egyszerűbben le lehet állítani. De nekem így működik tehát nem kerestem másik megoldást erre, de ha te így nem tudod megoldani szerintem biztos találsz valami érdemlegeset hogy hogy lehet kikapcsolni az fsd t ideglenesen.
2014. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rolfus ***** válasza:
Közbe rájöttem ha megnyomod a kontrolleren az a xbox jelet majd bejön az a akármi ott egyet jobbra még és ott van hogy system video player vagy valami ilyesmi nagyot nem tévedhettem szerintem. lényeg a lényeg az is kilép FSD ből és egyből berak az xbox video lejátszójához.
2014. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából a legegyszerübben úgy rak ki hogy ha az "RB"-ÉT LENYOMVA TARTOD ÉS MEGNYOMOD AZ XBOX GOMBOT :D
2014. márc. 1. 20:29
 6/6 Rolfus ***** válasza:
Legalább én is tanultam most valamit :)
2014. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!