Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "The Conjuring" filmet, ha...

A "The Conjuring" filmet, ha megnéz egy 12 éves lány, aki idén lesz 13, milyen baja lehet|lesznek?

Figyelt kérdés
Idióta húgom megnézte... Nagyon féltem emiatt, és félek, hogy valami rosszat csinál. De persze, jól letéptem a fejét. Kérlek, segítsetek..

2014. febr. 2. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi történne vele? Max lesz egy-két rémálma és ennyi. Mégis mi rosszat csinálhatna?
2014. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyasmit hallottam, hogyha valaki megnéz, elég fiatalon egy parás filmet, szabadidejében ezek után fog kutakodni... És ha nagy probléma lesz, beleőrül, és emiatt akár öngyilkos is lehet.
2014. febr. 2. 16:30
 3/3 anonim válasza:
12 vagyok, lany es alig egy hónapja neztem meg. Semmi bajom, mert meg tudom különböztetni a valóságot es a filmet. Hiszek a természetfeletti lényekben, meg tudom hogy igaz történet alapján van, utánanéztem, de nem felek es nem képzelek be semmit. Tudom, hogy van ilyen, de orulok amig nem velem.
2014. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!