Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Jártam Anyátokkal sorozatba...

Gatpista kérdése:

Az Jártam Anyátokkal sorozatban ki lesz Ted Mosbi felesége, és melyik részben tünik föl elöször?

Figyelt kérdés
Már régóta nézem, de még mindig nem tudom a választ. Mostmár tudni szeretném.

#sorozat #feleség #Így Jártam Anyátomkal
2014. jan. 28. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de úgy emlékszem,h a 8.évad utolsó részében volt úgy először,h az arcát is láttuk. A 9. évadban meg már nagyon sok részben bennevan.
2014. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI. De azt is megtudnád mondani, hogy hogy hívják?
2014. jan. 28. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

google.com


De egyébként a neve még nem hangzott el: [link]

2014. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nevét még nem tudjuk, és persze, hogy szeretnéd tudni, erről szól a sorozat, hogy megtudjuk, ezért nézi mindenki, hogy végre kiderüljön. Tudod: How I met your mother (szó szerint: Hogy találkoztam anyátokkal). A 8. évad utolsó részében láttuk meg az arcát, és a 9. évadban többször szerepel, de még nem láttuk a találkozást, nem tudjuk a csaj nevét. De ne rontsd el szerintem magadnak az élményt, nézd végig az egészet, mi is vártunk a dolgokra, ahogy néztük. Persze most már az utolsó évadot előbb befejezik, mert elég erőltetett.
2014. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már tudjuk (Tracy)
2014. máj. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!