Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani a Don Jonhoz...

C0r3 kérdése:

Tudnátok mondani a Don Jonhoz hasonló filmeket?

Figyelt kérdés

A film főtémája lehetőleg a csajozás. Az lenne a legjobb,ha egy olyan srácról szólna aki jól néz ki de nem nagyon csajozik. Aztán megjön az önbizalma stb. Tudom, hogy a Don Jon nem erről szól, de jól jönne egy ilyen is. Pl: Peaceful Warrior,Balek-suli. Ezekben a főhős személyiségfejlődésen megy át. Olyan kéne nekem jelenleg, ami motivációt ad, és tanít is valami fontosat az életben. Tudom, hogy nem sok ilyen van, de ha ilyent nem tudtok, akkor egy Don Jonhoz hasonló vicces film is jó lesz :)

Köszi előre is!



2014. jan. 27. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Bud Spencer és Terence Hill filmek! :D
2014. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon nőttem fel :D Szinte az összeset láttam. Kicsit más kategóriára gondoltam :D
2014. jan. 28. 18:57
 3/4 anonim válasza:
100%
Íme amit én javaslok: 50-50,Napos oldal, Never back down. Mindegyikben van személyiségfejlődés, a főszereplő szerethető, és van benne csajozás. Én is szeretem az ilyen típusú filmeket de sajna keveset ismerek. Úgy néz ki más se ismer többet. Azért írhatnátok párat, nem haragudnék meg én sem :D
2014. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eurotrip - ez vicces és csajozós
2014. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!