Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a 80-as 90-es...

Mi lehet ennek a 80-as 90-es évekbeli vígjátéknak?

Figyelt kérdés

Úgy emlékeztem, hogy Robert Hays játszik benne, de a filmjei között nem találtam meg. Nem olyan paródia, mint az Airplane, de vígjáték, és valószínűleg sokkal későbbi is a film.

A főszereplő azt hiszem repülőtéren dolgozik. Valami rádiós betelefonálós játékról van szó, amire tudja a választ, de időre kell felhívnia a rádiót, vagy valami ilyesmi :) Rohan az idővel végig a film alatt... lehet valami ilyesmi a címe is a filmnek. Az biztos, hogy a repülőtéren és az otthonában is vannak jelenetek, és valami sürgős rádiós betelefonálós játékról van szó... Köszi :)



2014. jan. 19. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem láttam ezt a filmet, de a cím nekem se jut eszembe most, de nem Robert Hays játszik benne, más ismert színész. Egy biztos 90 évekbeli.

Elöször erre gondoltam: [link]

2014. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ez az, de amúgy ez nagyon jó film, azért köszi :)

Amit én keresek, az biztos, hogy régebbi film.

2014. jan. 20. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:
2017. szept. 3. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!