Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta sorozatban kivel...

A Violetta sorozatban kivel fog járni?

Figyelt kérdés
Violetta fog járni Tomassal vagy Leonnal
2014. jan. 17. 23:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Végül is mind kettővel csókolózott. Nem?
2014. jan. 17. 23:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Tomas a 2. évadban azt hiszem már nincsen benne (spanyolul olvastam, és lehetséges, hogy rosszul értelmeztem a szöveget), viszont lesz egy másik srác, Diego, és vele egy ideig fog járni, aztán Léon mellett köt ki (gracias a dios).

De tekintve, hogy ez egy telenovella, amiben szokás össze-vissza kavarni a szálakat, ki tudja, hogy mi lesz a 3.évadban? :)

2014. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Leon-nal jön össze az 1. Évad végén 2. Évadban Thomas hazaköltözik mert Violetta nem őt szereti
2014. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem Leon !!! :)
2014. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igazságos. Tomas jobban meg érdemli. Meg én csak Tomas miatt nézem a műsort. Szóval utálom az egészet. De azért köszönöm a válaszát mindenlinek
2014. jan. 20. 22:55
 6/8 A kérdező kommentje:
De a könyv változat címe mi?
2014. jan. 22. 21:59
 7/8 varga1anita válasza:
leonnal http://www.youtube.com/watch?v=nJI_kAo-_es nézd vegig egytől harminc négyig
2014. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is tohmas a kedvencem:))
2014. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!