Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítséget kérnék, "filmszakér...

Segítséget kérnék, "filmszakértőktől"!?

Figyelt kérdés

1: Szerintetek tényleg csinálnak újabb Harry Potter filmeket? Én úgy hallottam hogy tényleg lesz, és Rowling írja az fk-et. Már készül úgy tudom, és a Harry Potter könyvekben szereplő, egyik könyvről fog szólni az egyik film. Bár szerintem jobb lenne ha ha a kimaradt részeket filmesítenék meg. Meg hallottam hogy lesz egy olyan film is, aminek az lesz a címe, hogy "Az öt nagyúr" (vagy úr)...szerintetek mi igaz a pletykákból?

2: Szerintetek a Hobbit filmeken kívül, lesznek még Gyűrűk Ura filmek? Én nagyon örülnék neki, ha minden könyvet megfilmesítenének. Pl. gondolok itt "A szilmairok" című részre, annak nagy sikere lenne.


2014. jan. 17. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Erről nem hallottam, de a BBC oldalán lévő cikkben egyértelműen ott van, hogy megerősítette a WB.


[link]


Az öt nagyúr viszont semmi szerintem, google-be ütve csak egy fanfiction-t találtam, mást nem.


2. Nagy a sikere, úgyhogy gondolom lesznek még. Majd az idő eldönti, nem lehet ezt pontosan megmondani.

2014. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a Gyűrűk Ura témájához szeretnék hozzászólni.Szerintem Peter Jackson nem fog a Szilmarillokból filmet forgatni,mert az egy nagy átfogó történelemkönyv és igazából befejezve sincs.(Christofer Tolkien próbálta véglegesíteni)Én az Elveszett Mesék Könyvéből vagy a Gyűrű Kereséséből tudnék még elképzelni filmet,de erre sem túl sok esélyt látok a közeljövőben.Sajnos már a Hobbitot is eléggé lehúzta a kritika,pedig sokkal pörgősebb mint mondjuk a Király Visszatér.

Persze ki tudja:hátha egy ifjú,lelkes rendező még lát benne lehetőséget...

2014. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!