Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is feltűnt hogy az...

Nektek is feltűnt hogy az M2-en, sőt az M1-en is egyre többször adnak le Disney sorozatokat és filmeket? (Amik a Disney-n mennek)

Figyelt kérdés
Most vettem észre hogy a hétvégétől több új disney sorozat is kerül az m2-re (amik a disney csatornán is mennek!): Szófia hercegnő , a Varázslók , Kis tini hős , Philiens és Főrb , Mickey egér játszótere ezen kívül az m1 több dysney csatornás filmet leadott: Zack és Cody , Limonádé , a tizenharmadik év és még sorolhatnám. Az m2 már régótabb is adja ezeket: H2O , Született kémek , pár éve szintén mentek a disney-n

2014. jan. 14. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az M2 nyáron végig gyerekműsorokat adott szinte, de szerintem nagyobb volt a sikere, mint várták és megmaradt a továbbiakban is. Az is lehet, hogy már eleve ez a koncepció volt, annyira sűrűn azért nem néztem.
2014. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az M2 2012 decemberében gyerekcsatorna lett. Amúgy feltűnt, főleg az M1-en.
2014. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is jól meglepődtem , hogy az m1-en a zack és cody , meg a varázslók a waverly helyről című filmek mentek kb 1-2 hete.
2014. jan. 14. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak az számít hogy le akarnak-e adni bizonyos tartalmakat, hanem hogy le lehet-e.


Eddig az RTL Klubnál voltak a Disney sugárzási jogok, de mivel a műsorrend telítve volt és nem volt hely újaknak, ezért lemondták vagy átadták az MTVA-nak. Ezért került a Once Upon a Time az M1-re, eredetileg RTL-sorozat lett volna a jogok után.

Miután az M1-nél ott a szórási jog, más Disney produkció is leadásra kerülhet.

2014. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!