Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HELP! Bele kezdej az Arrow. C...

HELP! Bele kezdej az Arrow. C sorozatba, és Skinsbe? Milyen sorozat szerintetek? Miről szól?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem hogy én a Horror,Tini,Vigjatek,Fantasy,Bulizos sorozatokat szeretem!:D Szóval szerintetek ez a két sorozat bejönne nekem?!
2014. jan. 12. 12:22
 1/4 anonim válasza:
Ha fiatal vagy akkor a Skins sorozat biztosan tetszeni fog. Két évadonként új szereplőgárda van , szóval valamelyik szereplővel biztosan tudsz azonosulni . Nekem az egyik kedvenc sorozatom volt. Sokan csak azért kezdik el nézni , mert de király , hogy füveznek meg piáznak és buliznak benne de valójában komoly tanúságot lehet belőle levonni .Szóval én ajánlom ! :)
2014. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen fiatal vagyok, így szeretem az ilyen sorozatokat! Valószínű minnél elöbb bele kezdek!:D És a Zöld Íjászról mi a véleményed?!
2014. jan. 12. 14:36
 3/4 anonim válasza:
Sajnos nem láttam belőle egyetlen részt sem :(
2014. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én most néztem meg mindkettőt!:D

Nagyon jó, már most megtetszett mindkét sorozat, úgy hogy nézni fogom továbbra is!:D

2014. jan. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!