Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Death Note fanok! Ez a vége a...

Death Note fanok! Ez a vége a sorozatnak?

Figyelt kérdés
A könyveket sajnos csak a 4. részig tudtam elolvasni, viszont a sorozatot le tudtam szedni a netről. 26 részes a sorozat? Mert úgy van vége a sorozatnak (tehát a 26.részben) hogy Watari egy árvaházban kap egy üzenetet hogy L meghalt. És utána még kiírták, hogy folytatjuk. Pedig elvileg 26 részes a sorozat. Mondom, a könyveket nem olvastam. Akkor most ez hogy van? Van még több rész is?

2014. jan. 10. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
37 részes
2014. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

spoiler


nem, a vége az, hogy L utódai, Mello, és egy Near nevű (ééérted, L M N) fickó lebuktatja Raitot. amikor Near szembesíti ezzel, bevallja, hogy ő kira.


Erre matsuda eléggé bepöccen, mert Raito apja ugy halt meg (boldogan) hogy nem a fia kira (ez hosszú).ezért amikor utoljára beptóbálkozik a note-tal raito, szitává lövi. A súlyosan sérült Raito elmenekül, de menekülés közben Riuk azt mondja neki,hogy veszített, és innentől eléggé uncsi lesz a sztori, ha börtönbe kerül. És azt nincs kedve végignézni. Ezért beírja Raitot is a note-ba, és meghal.

2014. jan. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nem ez a vége, 37 részes és nem is Watari kapja azt az üzenetet mert ő már a 25. részben meghal.
2014. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!