Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Út a vadonba-hoz hasonnló filmek?

Út a vadonba-hoz hasonnló filmek?

Figyelt kérdés
Tegnap megnéztem, és te út isten... Teljesen átértékelődött bennem minden... Nagyon nagyon katarzis élmény volt számomra. Ehhez hasonló filmek, amik ilyen élményt adnak?

2014. jan. 10. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az óceánjáró zongorista legendája. zseniális. :) az majd felnyitja a szemed! hihetetlen monolügok vannak benne. arról szól, hogy egy kisbabát véletlenül fennhagynak egy óriási hajón, megtalálja az egyik munkás, és megtartja. aztán a fiú nő, nő, és ahogy egyik este a táncterem zongorája elé ül, kiderül róla, hogy zseniális zeneművész.:) többet nem árulok el róla. csak annyit, hogy abban hasonlit az út a vadonbához, hogy itt is a társadalom elől való "menekülés" a kulcs.

De szerintem, ami neked igazán tetszene, az A Part. Maga film egy nagy nulla a könyvhöz képest, de aki nem olvasta (Alex Garland irta), annak tetszene. Én is a filmet láttam először, azután kerestem meg a könyvet amit azóta abszolút a legjobb könyvnek tartok a világon. :) egy utazgató huszonéves fiúról szól, akinek egy nap a birtokába jut a titkos térkép, ami aztán elvezeti őt két társával egy olyan szigetre, ahova nem jár senki, csak kb. 20-30 ember, ugyanis ők ott élnek. :-) mármint minden luxus nélkül, maguknak termelnek, maguknak dolgoznak, mégis jól elvannak. Legalábbis egy darabig. :) Azért ha úgy döntesz, megnézed a filmet, és tetszik, nagyon ajánlom a könyvet, én miután kiolvastam, egy hónapig ezen kattogott az agyam, szerintem szép lassan mindenkinek elege lett belőlem. :D

2014. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!