Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fairy tail rajongók! Melyik...

Aryl kérdése:

Fairy tail rajongók! Melyik az a rész, amikor Gray Lucy szobájában van?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor mindenki ott van, amíg a Phantom lerombolja a céhüket, és nem is arra, amikor Gray szól Lucynak, hogy ma van Natsu és Erza párbaja, hanem van még egy másik alkalom, de nem jut eszembe melyik részben. Tud valaki segíteni? Vagy esetleg megmondani, hogy körülbelül merre fele találom?

2014. jan. 3. 11:34
 1/4 A kérdező kommentje:
(Nem az, amikor Loki eltűnik, és Gray szól Lucy-nak, se nem az, amikor Lucy hazamegy a Heartfilia birtokra, és az egész csapat elmegy Lucy házába megkeresni őt. ) Ezt elfelejtettem odaírni. Valami olyasmi, hogy Lucy hazamegy, és hirtelen meglátja Gray-t.
2014. jan. 3. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:

az kicsit késöbb lesz de nem fognak semmit csinálni csupán a juvának lesz egy rosszindulatú gondolata ennyi.

nem tudom mire gondolsz de ha képen láttad akkor ez lesz az

2016. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gruvia ***** válasza:
Ha a csókos részre gondolsz az csak egy hülye fanart. Én végignéztem az animét és olvasom a mangat és nagy valószínűséggel Gray Juviával Lucy pedig Natsuval fog összejönni.
2016. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gruvia ***** válasza:
Jaa hogy aaaz. Bocsi az előbb hülyeséget mondtam. Akkor nem csak Gray hanem a többiek(Erza,Natsu,Happy)is ott vannak. Együtt törnek be.
2016. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!