Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MI ennek a mesének a címe?...

MI ennek a mesének a címe? Rég láttam és nem emlékszem

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ismét a segítségeteket szeretném kérni egy mese-ügyben. Sajnos nem tudom melyik adón ment, de azt tudom, hogy egy fiatalabb férfiról szólt, aki ilyen action man (eksömen) típusba nyomta.

Ha segít, van néhány támpontom a meséhez:

-nem biztos, de ha jól emlékszem a fiú láthatatlanná tudott válni

-A gonosznak vagy egy hatalmas felhőkarcolója volt, vagy pedig egy repülő erődítménye (de inkább ez)

-A gonosznak ninjaszerű rohamosztagosai voltak

-Egy részlet, amire tökéletesen emlékszem: A ninja-rohamosztagosok éppen kivégezték volna a főszereplő csaját és annak apját, már ki is kötötték őket egy oszlophoz, majd bekötötték a szemüket, hogy ne lássanak, erre közbelépett a főszereplő és megmentette őket.

-A mese rajzolása kissé furcsa volt, picit a Samurai jack illetve anime keverékére emlékeztetett.



2014. jan. 3. 04:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!