Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrort keresek. De valami...

Horrort keresek. De valami nagyon durvát, ijesztőt. Mondanátok nekem ilyet?

Figyelt kérdés
Ha ismersz olyan filmet, ami tényleg annyira ijesztő, hogy örökre rettegni fog tőle az aki látta, akkor mond hogy mi a cime! Előre is köszönöm
2014. jan. 2. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg: Az átok (Japán horror --> én sok ideig paráztam tőle, de mondjuk akkor fiatalabb voltam. Meg Relatív kinek mi az ijesztő. :D
2014. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt én is láttam, de az Átok2 az durvább...
2014. jan. 5. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg: Shutter :D vagy Dead Silence, és mondjuk..REC :D. Nem ígérem hogy parázni fogsz tőlük, de szerintem a mai kínálathoz képest, jócskán színvonalasabbak. Néhol még meg is ijedsz.:D Ja, és 1408!:) Stephen King műveit jól megfilmesítették:)
2014. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dead silence-t és a 1408-at màr láttam. Kösz!! De a 1408-at amikor megnéztem, pont egyedül voltam és este volt.. Eléggé féltem.... De azért köszi! Megnézem a Rec-et
2014. jan. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!