Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények az Éhezők Viadala...

Vélemények az Éhezők Viadala 2. -ről? (Olyan válaszoljon aki látta. )

Figyelt kérdés

Szerintetek is nincs lezárva a story? Oké, hogy lesz még 3. rész is, de akkor is kéne, hogy legyen valami lezárás.


És ezen kívül mi a véleményetek?



2013. dec. 31. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobb lett, mint az 1. rész!! imádtam :)mindig történt valami...

éés igen, nincs lezárva szerintem sem a story, főleg, ha megnézed az utolsó másodpercekben Katniss tekintetét ;) igen bosszúra éhes nézés...amúgy én előbb könyvben olvastam és ott is ez a vége, szóval többet nem tudtak tenni...

a 3. részt, majd most fogom olvasni, szóval kíváncsi vagyok h mi lesz!!

2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%
Logikátlan lenne egy trilógia közepét lezárni. Vége lett az aktuális viadalnak, ami ezután történik, az már a következő rész témája. Nekem tetszett a film, szerintem is jobb volt mint az első, főleg a vágás fejlődött sokat és nekem a rángatózó kamera sem hiányzik. Igazából ha az első tetszett, ez is tetszeni fog, néhol szájbarágós ugyan, de jó az üzenete és jól is van elmondva. Nagyon jól van elosztva a filmben az arénán belüli és kívüli történet, jó színészek és karakterek, a főszereplő srácot kivéve, azaz Catniss ál-pasiját. Érdemes megnézni, moziban ha lehet :)
2013. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olvastam a könyvet is, és az ugyanígy ért véget. Szerintem nagyon jól megcsinálták, nem csalódtam benne most sem, a látványvilág is jó, eltalálták a szereplőket, minden passzol. Egyébként nem rég kezdtem el a harmadikat olvasni, ne aggódj, teljesen jól fejezték be, pont jól folytatódik, ezt így már nem tudták volna beépíteni a második részbe. :)
2014. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs lezárva. A harmadik rész - Katnissnek elégtételt kell vennie a Kapitóliumon a szemétkedéseikért - még hátravan.

A forradalomra az első részben még csak utalás volt, de a második részben már nyilvánvalóvá válik, hogy megdöntik a Panem - et, viszont harmadik rész lesz az, ahol Katniss igazi fecsegőposzáta lesz a forradalom élén.

2014. jan. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!