Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus filmcímek?

Romantikus filmcímek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem pár olyan romantikus film címet írni ami nektek is tetszett és fent van szinkronnal a neten?:)

Előre is nagyon köszönöm!!



2013. dec. 27. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelem es mas drogok; Orult, dilis, szerelem.; Oteves jegyesseg; Like crazy; Egy makulatlan elme orok ragyogasa; Idorol idore; Igazabol szerelem; Napos oldal; Rozsda es csont; Buszkeseg es balitelet; Jane Eyre
2013. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!:)
2013. dec. 27. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen!


Ha esetleg ezek nem tetszenek, akkor ird meg, hogy kb. milyen jellegu filmet neznel szivesen (tortenet, hangulat, cselekmeny, szereplok szempontjabol), hatha tudok meg tippeket adni.

2013. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindegyiknek megnéztem az előzetesét!:)

Így elsőre az első kettő tetszik (Őrült dilis szerelem, Szerelem és más drogok), és az Időről Időre azt már láttam a moziban:)

Igazából olyan kellene amiben 15-18 éves fiatalok szerepelnek!:)

2013. dec. 28. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A The first time cimu film jut eszembe hirtelen, de azt szinkronnal nem biztos, hogy meg fogod talalni.
2013. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!