Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van 2. évadja a Wolf Blood-nak...

Van 2. évadja a Wolf Blood-nak? Ha van van-e már magyar szinkronnal? Ha nincs mikor lesz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 21:10
 1/7 anonim válasza:
Még az 1.évad sincs teljesen leszinkronizálva, mert csak 8 rész van és amúgy 13 részes. Van már második évad is amit meglehet nézni eredeti nyelven online, és már készül a 3.évad ami kb. februárban lesz.
2014. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen van. Sajnos magyar szinkron még nincs hozzá. Leghamarabb áprilisra várható a 2. évada premiere. De itt folyamatosan töltik fel a részeket felirattal és különböző Wolfblood információk is vannak: [link]

(a részeket oldalt, a címükre kattintva nézheed meg)

2014. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.évad már fen van az indavideo.hu-n feliratosan .De valaki nem tud valamit a 3.évadjáról ?
2014. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudná valaki esetleg megválaszolni,hogy milyen oldalon hol tudhatnám (szinkron/feliratosan) megnézni a wolfblood 2.évadját??Egy linket kérnék szépen:-) Válaszokat várom köszönöm...
2014. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A nez sorozatokat oldalon mindent megtalalsz
2014. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rhydian válasza:

Már jó lenne ha adnák, mert az 1. évadot már 4-edszerre kezdik újra (képes vagyok ezért hajnal 5-ig fenn maradni :D)

Nem azt mondom hogy unalmas már, csak jó lenne a 2. évadot is látni magyarul, mondjuk angolul magyar felirattal láttam azt is már vagy 10x... :)

2014. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom megvigasztalak e vele de nem vagy egyedül :) am köszi megvan a link 2x kezdtem ujra a 1-2 évadot
2014. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!