Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fűrész filmek nagyon félelme...

A fűrész filmek nagyon félelmetesek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem nagyon vagyok horror rajongó, inkább thriller párti:), de ennek nagyon érdekel a története. Amúgy thrillerektől sohasem ijedtem még meg (pl. hatodik érzék, fekete hattyú).

Amúgy nem vagyok félős fajta. Egyetlen egy film után nem tudtam aludni, az pedig akkor volt amikor az éjszaka közepén 14 évesen az Árvát néztem meg az egyik barátnőmmel.



2013. dec. 20. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Még talán az első leginkább, mert ott újdonságként hat az egész, aztán viszont eléggé egy kaptafára megy az összes. Éppen ezért sokan leszólják, és a folytatásokat egyre rosszabb meg rosszabb minősítésekkel illetik, de én szeretem az egész sorozatot. Szerintem szórakoztató, vannak ötletes "játékok" mindegyik részben. :D
2013. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Feszültséget keltőek, pláne az első, ha először látja az ember, de én annyira félelmetesnek nem éreztem.
2013. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem félelmetes volt, de inkább az undor és túlzott feszültség szintjén.

No persze ez is egyedi élmény. Más kikockázza a jeleneteket, annyira tetszik neki, nekem ez már átlép egy élvezet-kényelmetlenség határt.

2013. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Unalmas szar film......-.-
2013. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!