Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom mi a film címe?

Nem tudom mi a film címe?

Figyelt kérdés

Ez egy karácsonyi film arról szól hogy van egy fickó akinek van egy nagy cége de csődbe fog menni ezért kérnek segítséget egy embertől aki családcentrikus de annak a fickónak nincs családja. A cégben dolgozik egy nő akinek van egy lánya Zoe és ő hallja az angyalokat (csengést hall)

De annak a fickónak kell egy család pár napig mert másképpen nem ad pénzt az a családcentrikus ember és azt a családot kéri fel. annak a kislánynak az apja elhagyta. az a család elfogadta a felkérést 3000 dollárért és a nő azt a rideg házat szépen berendezi otthonossá mivel a férfi gazdag volt és a háza nem volt valami családos ház.

megjön az az ember akiről a lány tudja hogy angyal hiszen hallotta a zenét. eddig láttam remélem valaki tudja miről van szó:) elég régi film 10-20 éves lehet:)



2013. dec. 20. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ma láttam a Film Cafe-n! :)

A címe: Angyali üzlet

2013. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen az köszi:))
2013. dec. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!