Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki ma nézte a Violettát a...

Aki ma nézte a Violettát a Disney csatornán, az tudja hogy mi a francért kezdték újra az egészet? :O

Figyelt kérdés
Néztem-volna- de nem tudtam mert újra kezdték az egész sorozatot. Azt hiszem a 25. résznél lett vége://

#sorozat #este #Violetta #újra kezdték
2013. dec. 16. 18:30
 1/6 smolika válasza:

Erre én is nagyon kíváncsi lennék!

azt tudom,h 2 évados, és mind 2 évad 80 részes, így ez még a negyede volt talán!

2013. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 smolika válasza:
pár hete kihagytak egy részt vmelyik pénteken, amit aztán mikuláskor pótoltak, talán ez is csak egy baki :)
2013. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én edzêsen voltam ezért felvettem a violettát, hazaértem és láttam, az első részt vette fel... szörnyen csalódott voltam, pedig mondta egy barátnőm hétvégén, hogy ő úgy tudja előről kezdik, de nem hittem el...és akkor ez most azt jelenti, hogy egész téli szünetben régi részek fognak menni? Kár..., mert ên már reggelente a 18 óra 5 percet várom. Brühühü.
2013. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szemétség:// de az nem lehet hogy még nincsen kész a fordítás?
2013. dec. 17. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha nincs kész a fordítás, miért kezdték el adni? Már örültem, hogy végre van egy jó sorozat, és nem hetente jön 1 új rész, hanem minden hétköznap. De hát miért is menne ilyen egyszerűen...

Mindenesetre nem értem miért nem tudják mondjuk a 2 ismétlő rész közül az egyiket beáldozni erre a célra hogy elkezdjék az elejétől, de aki nézi, az folytathassa, és új rész lenne mondjuk a szokott időben. :/

Esetleg lehet valahol reklamálni? Ha igen, hol?

2013. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam de lehet hülyeség hogy lehet azért adják mert most lesz violetta nap 18. -án és amiatt most a héten le adnak egy pár régi részt és hátha majd a jövőhéten megy tovább mert eleve a pénteki részben mutaták hogy mi lesz a következő részben ügyhogy biztos van fordítá( de én szivesen megnézem most is főleg hogy nem láttam láttam az elejét)
2013. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!