Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem az összes texasi...

Megnéztem az összes texasi láncfűrészest, de valahogy nem tudom őket sorba rakni, nem értem valaki segitene?

Figyelt kérdés
a kezdetek cimű részbe...hewit család van..meg még asszem még egybe és a szereplők is ugyn azés a helyszin is...de a többiben meg se a szereplők se a helyszin se semmi nem stimmel,csak ott van a bőrpofa. és van mikor ugy hivják junior, és van mikor thomas. és van egy rész mikor az egyik csávó lábán van egy iylen gép..és a következő részbe meg a bőrpofán van....nagyon össze vagyok zavarodva.:D valaki segitsen rendet tenni pls

2013. dec. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig más volt a rendező és a forgatókönyvíró is.


Nagyon ne keress benne értelmet.

Elvileg igaz történetnek mondták.

2013. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Thomas Hewitt a neve, Junior a beceneve.

Először nézd meg a legelsőt. (1967-es azt hiszem.

3 része van. A többi az Remake és Beggining. Tehát feldolgozás és a Kezdet. Én sem vagyok teljesen tisztában vele. :)

2013. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első az 1974-es film. Készült egy folytatása 1986-ban. Nekem valahogy úgy rémlik, hogy a 3. részben (Bőrpofa) már egy új történetről van szó, értsd egy másik lánfűrészesről. Hogy a Texasi Láncfűrészes visszatér hol jön a képbe, azt nem tudom. Ebben szerepelt Renée Zellweger és Matthew McConaughey. A remake az remake, tehát ne is akard beilleszteni ebbe a sorba! A Kezdet az ennek az előzményeiről szól, de a legutóbbi megint nem tudom, hogyan jön a képbe. Talán a remake laza folytatása.
2013. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 3-as! Rosszul tudod.

Kicsit nézz utána alaposabban.

2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Melyik részét tudom rosszul?
2013. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, igy már logikusabb:D :)
2013. dec. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!