Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Léncsú. kérdése:

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt láttam a tv-ben egy filmet, de csak néhány dologra emlékszem belőle. A történet egy lányról szólt meg egy fiúról akik valami tündér segítségével álmukban találkoznak és egymásba szeretnek. A fiú álmában ad egy gyűrűt a lánynak és amikor a lány felébred, ott van a kezén. A lányt egy gonosz varázsló tartja fogságban a kastélyában szolgaként. Kb. ennyire emlékszem. Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. dec. 14. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Erre én is emlékszem, de kicsit többre is.

Egy királyfi a srác, a lány emg egy árva.

A varázsló egy olyan fából van, ami elpusztíthatatlan, vagy ilyesmi.

Ez egy 3-4 részes film.

Sajna a címére én se emlékszem, de megnézném.

2013. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen-igen..valami ilyesmi:)

Arra emlékszem még hogy egyszer a varázsló egy széken ülve elalszik, a lány pedig megpróbálja egy tőrrel leszúrni. Nem tudom hogy megteszi-e, vagy sikerül-e. És valami olyasmi is a fejemben van még, hogy a lánynak van több nővére is (talán három). A nővérek lelkét ez a varázsló fogva tartja vagy ilyesmi.

A film végén a varázsló egy próba elé állítja a királyfit. Az a feladata hogy az alvó (vagy halott) lányokból kitalálja, hogy melyik a szerelme (mivel sosem láthatták egymást felnőttként, csak gyerekként az álmokban is). De a királyfi egyik lány kezén sem látja azt a bizonyos gyűrűt...

Ennyi van még, ami megmaradt, de csak homályosan.

2014. jan. 7. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez csak az első filmben van, amúgy ő a legöregebb, nem a legfiatalabb lány.

Az első filmben megölik , vagy a másodikban a varázslót, de a lelke megmarad, és megszálja a srác testét, és a legesleg végén majdnem kinyírja a csajt, de persze mégse.

2014. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaa, értem :D Ennyire azért nem voltam képben. Csak kár hogy nincs meg a címe..
2014. jan. 9. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
erre en is kiváncsi vagyok:DD
2014. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha a filmkatalogus.hu oldalon a ,,Filmek'' fülnél beírsz egy kulcsszót, amire emlékszel a filmből, és bepipálod a ,,Keresés csak filmtartalmakban'' négyzetet, rákeresel, bejön egy ablak, ott a táblázat alatt rákattintasz a ,,Az összes találat (ABC sorrendben)'' gombra, akkor egy kis kereséssel nagyon nagy a valószínűsége, hogy megtalálod a hőn vágyott filmet. :) Egy picit hosszadalmas munka, de én is így találtam meg pár olyan filmet, amiről nem gondoltam volna, hogy még ebben az életben látom.

Sok sikert!! Ne felejtsd el az eredményt itt is közölni az érdeklődő felekkel. :)

2014. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Azt hiszem, megtaláltam! :)


[link]


Remélem, tényleg ez az. :D

2014. jan. 16. 18:06
 8/10 anonim válasza:
Úristen pont most akartam én is ezt kiírni:D Több évvel ezelőtt minimum már 9 hogy láttam. Nekem is ennyi van meg belőle, hogy csak álmukban találkoznak és a végén a fiú vízbe ugrik egy piros gyűrűért. Én csak ennyire emlékszem. Már sokszor nekiültem, hogy megkeresem de sosem találtam. Ma láttam egy hasonló filmet és újra eszembe jutott. Remélem tényleg ezaz!! :)
2017. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Te jóég nem hiszitek el de több mint 10éve keresem ezt a filmet mikor unatkozom most is egy új módszerrel akartam próbálkozni erre rá akadtam erre a poszt ra

Örök hála mindenkinek <3<3<3

2018. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sophie0425 válasza:
Csatlakozom és köszi a kitartásotokat, én már ChatGPT-vel is próbálkoztam 😅
febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!