Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmre gondolhatok?

Melyik filmre gondolhatok?

Figyelt kérdés
Régebben volt a m1-en vagy talán a duna televízión egy ázsiai film talán kínai, vagy japán nem tudom. Arról szólt. Hogy volt egy fiu, és egy lány, akik "betörtek" idegenek házaiba, és kitakarítottak, kimostak "cserébe" Azt hiszem. Majd a fiu börtönbe került, mert elkapták, és a cellába "elrejtözőtt" mindig az őr hátamögé került, és addig játszotta ezt, addig verte meg az őr, amig teljesen elnem tünt. Majd a lány visszament a barátájához, és a fiu kiszabadította egy motorral. a Többire már nem nagyon emlékszem, de az elején sokáig nem voltak szövegek, csak tettek, nem beszéltek. Erre emlékszem nagyjából. Valaki tudja mi a címe, vagy mi lehetett ez a film?
2009. nov. 23. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is láttam, a címére én sem emlékszem, amúgy japán film. Port.hu-n esetleg próbáld meg megkeresni... Mondjuk most akkor én is megyek megkeresni, ha megtalálom és válasz még nem jött, majd írom:)
2009. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MEG IS VAN! Lopakodó lelkek, ha minden igaz, ez az:)

[link]

2009. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg! Köszönöm! Ezer hálám! :D
2009. nov. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!