Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudok ingyen filmet nézni...

Hol tudok ingyen filmet nézni online?

Figyelt kérdés

Tudtok oldalakat mondani? Sajna nincs TV-m jelenleg :(

Vagy olyat, ahol tv csatornákat lehet nézni. Például discovery-t vagy NatGeót


2013. dec. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


You tube-on negeteg Discovery-n és egyéb hasonló cstornán látható műsor van fenn. Aztán az rtl-nek ésa tv2-nek is van netes odlala, ahol az előző napi adást nézheted meg, és a régebbieket.

2013. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de kerestem és nem találom ezeket az oldalakat :( Eddig Cineboxot néztem, de ott valamiért nem tudom már a tv-ket nézni :(
2013. dec. 8. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

rtlmost az egyik neve, a tv2-é a szokásos, a youtube-ra meg írd be, hogy "titkok", "tudomány" és hasonlók, rengeteg tlaálat lesz. A szellemes, mítikus léynes, "xy nomában", dinoszauruszos, egyéb dolgokat mind ott nézem, mert rengeteg van fennt magyarul is. Továbbá filmek teréna moovie pont cc nevű oldalt tudom ajánlani.

Egyébként ha a south park érdekel ,írd be, hogy south park részek, és kiad egy odlalt, ahol az összes fenn van. Ja, és indavideo se rossz, animek, dr csont, mindne vna ott. És ha már itt tartunk, akkor animeaddicts.hu, regelsz és ingyen nézhetsz egy csomó animét.


Jó szórakozást!

2013. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!