Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrrrol milyen film Carrie?

Horrrrol milyen film Carrie?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss neki még egyszer.
2013. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól van na horror
2013. dec. 11. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2013-as változatra vagy kíváncsi? Ha teheted, inkább nézd az eredeti '78-as filmet, vagy 2002-es feldolgozást.
2013. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg épp az hogy sokkal jobb a 2013-as mint az erdeti! a 76-os számomra unalmas, és Sissy alakítása azzal a kidülett szemeivel és a sablonos arc kifejezéssel nekem nem jött be! A 2002-es meg iszonyat pocsék, még a moziba se adták! xd Úgy hogy én azt mondom hogy nézd meg az új változatát! Jók az effektek benne, a zene, itt sokkal jobban kifejtik Carrinek az erejét is stb... és a kis csaj alakítása nekem sokkal jobban bejön, és Julianne Moore-nak is!!! MINDENKI OCSÁROLJA NEM ÉRTEM HOGY MIÉRT! EZ 2013-as és nem 1976-os. Nem lehet ugyan úgy megrendezni, épp az a lényege hogy REMAKE! Így a mostani időben játszodik, nem játszodhat ismét csak 76-ba. Sokak problémája még az hogy huszonéves színészek játszák a 16-17 éves szereplőket, az első részben is voltak ilyenek, és több filmben, sorozatban is szoktak idősebbeket alkalmazni! És akkor még az is probléma hogy okos telefon van benne, izmos csávok félmeztelenkednek stb...! -.-" Szerintem jó film! <3 De ez is csak az én véleményem! :)
2014. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!