Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek baj, hogy megnézte...

Szerintetek baj, hogy megnéztem? 14/L

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hülye kérdés... 14 vagyok és egyik nap megnéztem a Bárányok hallgatnak-ot (A filmet) és nagyon tetszett, mert szeretem az olyan filmeket, ami után lehet gondolkozni. Osztálytársamnak ezt elmondtam, és közölte velem, hogy pszhihopata vagyok, meg nem vagyok normális, mert az horror meg stb... Akkor baj, vagy nem kellet vonlna még megnézni? (nem félek és szívesen végignézném újra)

2013. dec. 7. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj...én is szerettem már ennyi idősen a jó filmeket. Osztálytársad valószínűleg éretlenebb és tudatlan is mert a bárányok hallgatnak nem horror hanem thriller.
2013. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi végre valaki... egész nap ezt magyaráztam nekik és nem bírták felfogni.
2013. dec. 7. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha nem érezted úgy, hogy nem szeretnéd nézni. A mai világban vannak sokkal pszcihopatább dolok, majd akkor akadjon ki a kedves osztálytársad, ha orosz gore horrorról mesélsz neki ilyen lelkesen.

16/L

2013. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a bárányok hallgatnakot 12 évesen néztem és iszonyúan paráztam! a szüleim felvették videóra és én suli után néztem (amikor senki nem volt itthon), de naponta csak kb 10 percet, annyira féltem (pedig fényes nappal volt). na az korai volt! ha nem féltél, akkor nem gond és tök jó, hogy 14 évesen normális filmet nézel, nem valami gagyi vérfarkasos üres történetet!


ha nagyon tetszett nézd meg a film másik 2 részét is!

2013. dec. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, hogy mindenki egyetértsen veled. Nem kell mindenkit meggyőzni arról, hogy neked van igazad (jelen esetben semmi gond nincs vele, hogy ennyi idősen, ilyen éretten nézed a filmeket), mert valakit nem lehet meggyőzni és hangsúlyozottan nem is kell! :)
2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!