Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 04/08-as...

The Walking Dead 04/08-as része titeket is meglepett/sokkolt? Aki nem látta még az ne olvassa tovább mert SPOILER következik!

Figyelt kérdés
Első sorban gondolok itt szegény Hershel lefejezésére aki szerintem az egyik legkedvesebb és szerethetőbb karakter volt. A kisbaba meg szerintem úgy is valakinél a buszon van ezért nem említem. Vártam, hogy nagy gyilkolás lesz de ez a gyilkosság már Trónok harcába illő volt.
2013. dec. 3. 12:57
1 2
 1/17 Gabesz9997 válasza:
Engem is sokkolt nyugi szegény Hershel még kúszott is egy kicsit. Annyira jó hogy meghalt a kormányzó :D :D :D Várom már 2014 Februárját.
2013. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
engem főleg Rick és a fia fog érdekelni:D hogy velük mi lesz :D a többiek gondolom elmenekülnek vmi biztonságos helyre és szerintem eddigi legjobb rész az egész sorozatból :D
2013. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát elég kilátástalan a helyzet mivel mindenki szanaszét rohant és elég sokan meg is sérültek így gondolom a fele csapatot látjuk viszont. A rádió adásnak még nagy szerepe lesz a következő évadban. Jó lenne ha valami épkézláb "összefogást" látnánk egy nagyobb erős szervezett tábor keretében de gondolom ez csak majd az utolsó évadban 1-2 régebbi szereplő túlélésével valósul csak meg. Szívesen néznék most egy külön szálon futó vándorlás a túlélésért és a világból több dolgot megmutató évadot.
2013. dec. 4. 15:05
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát a kisbabás rész öszintén megmondjam sokkolt , remélem neked lesz igazad , hogy meg van még a gyerek , de véleményem szerint a véres kosáról nekem csak az tudott eszembe jutni , hogy meghalt. Hershelt ahogy kivégezték a lányai elött az nagyon durva volt, szertettem azt a karaktert, de így mégizgalmasabb lesz a sorozat. De az amikor a két kislány kinyírta a hapsit meg a csajt, huh az ahogy az a h.lye p.csa nézett hát XDD, arra nem készítették fel a katonaságon :D. Amúgy én még mindig sokkos állapotba vagyok.
2013. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A gyerekek durvák voltak arra normális ember nincs felkészülve, hogy egy gyerek áll szembe pisztollyal. A kormányzót pedig poén lett volna ha pont egy kislány lövi fejbe. A kisbabás témát szerintem csak bónusz sokként dobták be. Rick "kisfia" már felnőtt legalábbis hidegvérű gyilkológéppé vált/válik. A patkányos téma az nagyon érdekes. Kíváncsi vagyok ki lehetett az.
2013. dec. 4. 16:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekek , mivel már az elején neveket adtak nekik lehet , hogy etetik is.
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerinted/Szerintetek össze fognak találkozni Carolal?
2013. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Egész biztos vagyok benne, hogy újra találkoznak. Szerintem Carolnak igaz volt a betegség és a gyerekek tanítása terén is és most láthattuk az eredményét a tanításának.

Vagy ölsz vagy meghalsz elv működik.

2013. dec. 5. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Így van, amúgy imádom Carol-t áz elején egy gyenge nöként kezdte és most már bármit képes megtenni ha kell vagy ha nem :)
2013. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Itt ha valakit nem marcangolnak szét fröcsögő vérrel vagy öletik meg egy másik szereplővel mint Hershel esetében akkor valószínű viszont látjuk. Ezzel a csapat oszlatással egy csomó szereplőtől megszabadulhattak magyarázat nélkül és aki érdekes azt visszahozzák aki nem azt meg letudják egy "vakmerő lett és meghalt stb.." dumával.
2013. dec. 5. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!