Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki az Ed Edd és...

Ismeri valaki az Ed Edd és Eddy rajzfilmsorozat elveszett 34. részét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nem igazi rész, hanem ilyen Creepypasta cucc.
2013. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor kamu?
2013. dec. 4. 07:10
 3/10 apa19977 válasza:
igen
2014. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vyrob ***** válasza:
rohadtul igazi rész én láttam délelött régen akkor még angol volt a cartoon network létezik a vöröszemek minden nem kamu és befostam akkor nagyon még most is :(
2014. szept. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nincs 34.rész...Az első évad 33 részből állt. A CreepyPasta.com-on egy idióta csak azért csinált egy pastát az Ed Edd és Eddy 34.részéről, hogy elcsessze a gyerekkorunk.És egy animátor még egy videót is készített hozzá. Keress rá youtubeon ha érdekel.
2015. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vyrob ***** válasza:
De akkor én miért láttam annak idelyén mikor gyerek voltam azt az elmosodott részt? amire aszt lehetett hinni hogy rossz az adás .neharagudjál már de minden stimmel borzalmas volt és tényleg voltak benne vöröszemek meg az amikor köbjani megette szöszi fejét :( tényleg nem mondanám ha nem láttam annó régen de láttam és akkor még szó se volt creepypastáról !
2015. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez érdekelne engemet is, nagyon szeretem ezt a mesét :/
2015. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom hogy higgyek e neked, végtére is a Cartoon Networkön szándékosan nem adnának le ilyen szörnyű részt...
2015. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vyrob ***** válasza:
dehogynem csak amikor még angol volt a Cartoonetwork és az nem most volt mivel még nem volt leforditva semmi ezért nálunk is az ment mint az usában ! Az Usában is leadták ! és több európai is látta pl lengyel komentelő is látta meg szlovákok, angolok megy csehek közül is voltak sokan érdekes németeknél osztrákoknál nem ott ugyan is nem tartották jónak a cartoonetwork sugárzását az ifjuságnak !
2015. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az milyen rész? vagy mi a címe?
2016. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!