Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én akadtam ki ennyire,...

Csak én akadtam ki ennyire, hogy a Táncakadémiában meghalt Sammy?!

Figyelt kérdés
Most látom először a harmadik évadot, ugye az M2-n vetítik, és nagyon de nagyon kiakasztott, hogy meghalt a kedvenc szereplőm, most olyan szomorú vagyok :( még sírtam is a végén, tudom, ez beteg, de olyan rossz :/

2013. nov. 30. 16:28
 1/6 anonim válasza:

Nem nem csak te! Én nem sírtam (nem vagyok sírós típus) de nagyon kiakadtam. Olyan szomorú, ráadásul tök depisre csinálták meg, hogy ott mindenki zokog :(

Ui.: Ez még csak a második éved :P

2013. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Köszi a spoilert! -.-
2013. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvanna, igazad van, elírtam csak a második :D...de akkor is nagyon durva :/
2013. dec. 1. 14:22
 4/6 anonim válasza:
Igen :'( és ahogy ott mutatták Abigélt. totál depis
2013. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 m.fati97 válasza:
Szerintem nem beteg dolog hogy elérzékenyülsz valamin én is sírtam annál a résznél mikor Christian felolvasta a "kívánság listáját Sammynek"
2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még nem sírtam a táncakadémián,pedig nagyon sírós tipus vagyok.

Sammy halálhíre nagyon megrázó volt. Szerintem azért nem sírtam rajta,mert még nem halt meg még egy ismerősöm se,de azért megrázott.

2016. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!