Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ki vagy dokiban (Doctor...

A Ki vagy dokiban (Doctor Who) a Doktor sosem alszik vagy eszik?

Figyelt kérdés
Mert eddig még nem láttam olyan részt amelyben ezeket csinálja.
2013. nov. 26. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
talan azert, mert ez egy tv sorozat, amiben a szereplok eletenek egy reszet mutatjak csak be.
2013. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A többi szereplőt se látod enni vagy aludni, hacsak nem lényeges a sorozat szempontjából. Amyékről tudjuk egyedül, hogy egyáltalán "alszanak" a TARDISban, mert ugye vannak utalások (Legközlebb ne emeletes ágyat, meg alapból Melody fogantatása :D)

De szerintem ehet, csak nem muszáj neki, aludni meg nem hiszem, hogy szokott. De nem tudok semmi konkrétat. Belső szervei ugyanúgy vannak, csak ugye két szív, szóval emberként működik gondolom. Az 50. óta azon gondolkodom, hogy ő az egyetlen Time lord, aki regenerálódik, mert ugye azt kapta büntetésül, hogy élni fog.

2013. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Enni szokott, mert vannak kedvenc kajái (jelly baby, halrudacska és puding, lekváros keksz), de nem tudni, menni a szükséglete. Az alvás jó kérdés, úgy tudom alszik, csak sokkal kevesebbet, mint egy ember.

OFF:"Az 50. óta azon gondolkodom, hogy ő az egyetlen Time lord, aki regenerálódik, mert ugye azt kapta büntetésül, hogy élni fog." > Mire gondolsz? A többi időúr is regenerálódik, ez bizonyított tény, és a Doktor is tudott már jóval az évfordulós rész eseményei előtt. Az a párbeszéd nem a regenerációra vonatkozott, csak a Pillanat felhívta a Doktor figyelmét, hogy együtt kell majd élnie a tetteivel.

2014. jún. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!