Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jó lenne, ha Jane...

Szerintetek jó lenne, ha Jane és Lisborn összejönnének a végén?

Figyelt kérdés
Én remélem, hogy azzal a jellegzetes amcsi stílusú befejezéssel fog a teljes sorozat végződni, hogy az utolsó pár részben már nagyon utalgatnak rá, hogy össze fognak jönni, de fenntartják a feszültséget, aztán a végén egy nagyon drámai akcióban elkapják Red John-t, és aztán csinálnak megható zene mellett egy kb. öt perces összevágást, amiben bevágják az összes évad legemlékezetesebb mozzanatait, meg bevágják, ahogy Red John-t felszíjazzák az ágyra, meg ahogy Jane és Lisborn smárolnak az oltárnál, esetleg Jane is befut, de már nem szélhámosként, hanem törvényesen fellépő bűvészként, aztán egy jelenet egy év múlva, ahol mint általában az elején, megy ki Lisborn a helyszínre, de már nagy hassal, és itt van vége.:) Amúgy én még csak azt láttam, ami nálunk megy a TV-ben, szóval túlzottan ne spoilerezzétek le a hatodik évadot, de azért remélem ez lesz.:)
2013. nov. 23. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még csak most kattantam rá pár hete. :) Főleg a coolon szoktam nézni, ahol az első évad megy. Az RTL-en talán most kezdték az ötödik évadot, ugye? Azt hiszem.

Amúgy nem örülnék annyira neki, szerintem nem illenek össze. Dehát még nem olyan sok részt láttam.

2013. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem nem, különben is szerintem Lisbon leszbikus.
2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leszbikus? Ezt meg honnan veszed?
2013. nov. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!