Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Castle S06E09 Castle es...

Castle S06E09 Castle es Beckett miert lepodott/ijedt meg, amikor meghallottak a resz vegen a dalt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy lehet, hogy ez a dal felébresztett valami régi emléket Beckettben, vagy valami rossz emlék fűzi a dalhoz. De az is lehet, hogy csak megborzongott egy hideg fuvallattól :)

Amúgy a dal címe: Weel Meet Again

Remélem, ezzel segítettem.

2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. jan. 7. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A dal lényege hogy egyszer majd még talalkozunk és ezt 3xk küldte szóval valószínűleg nem halott !!!!
2014. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel Stana Katic már énekelt nyílvánosan,szerintem nagyon hasonlít a hangjához.
2014. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A dal itt található : https://www.youtube.com/watch?v=OJKMji2688M


az egész sztori lényege az volt ,hogy felmerült a kérdés Niemann vajon együtt dolgozike Jerry Tyson-nal (3XK)de ezt végül bizonyíték hiánya miatt elvetették miután kiderült ,hogy Niemann is szerepelt játszott az ügyben eltűnt és egy prendrive-ot ott (meg egy tollat) miután a berakták a gépbe ez a szám indult el a szám lényege pedig az ,hogy nem tudja mikor hogyan miért de azt tudja ,hogy találkozni fognak még ez pedig tudatosította azt ,hogy ennek még nincs vége ( Egyébként igen 7 évad 14 részében ki is derül ,hogy Jerry és Niemann összejátszottak már abban az ügyben is)

2015. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!