Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani pár igényesebb...

Tudtok mondani pár igényesebb csajos filmet?

Figyelt kérdés
Mint pl. a Dr. Szöszi.
2013. nov. 22. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A Dr. Szösz igényes film?? :o))) Akkor sajnos nem tudok mondani. Legyen neked dr. Szöszi színvonal. )))
2013. nov. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

::OO)))) ==<)(( %()'


Neked meg piktogramokkal neten fikázás.


Ez után kíváncsi lennék, hogy szerinted mi a jó "csajos" film? (Félreértés ne essék, a Dr. Szöszi és a többi limonádé szemét, szerintem is silány)

2013. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dr szöszi :D:D:D:D
2013. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már megint egy dilis amcsi film

(Not Another Teen Movie, 2001)

2013. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igényesség alatt nem a film témáját értettem, egy csajos film témája nyilván nem lesz sosem olyan "igényes". Én a rendezésre gondoltam, hogy ne egy alacsony költségvetésű szar legyen, azért a dr szösziben van pl egy-két jó poén, egy-két fordulat, nem egy ótvar szar. Viszont egy csomó csajos film elég alacsony költségvetésű, nincs benne semmi, lightos esti filmnek sem megy el...
2013. nov. 22. 11:25
 6/6 zakuro-chen válasza:
könnyűvérű nőcske c. film
2013. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!