Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani nekem ilyen...

Tudnátok ajánlani nekem ilyen vígjátékokat?

Figyelt kérdés

Olyan amerikai vígjátékok érdekelnének, amelyekben kifejezetten az altesti humor és egyéb hüleségek szerepelnek! :D

Pl. tipikus vécés jelenet, amikor a fiú egy lánynál van, és nem bírja fékezni bélbaját. xD

Elsősorban különlegességekre lennék kíváncsi, nem olyan alapművekre, mint pl. a Dumb és Dumber. :D

...bár szerintem én már az összes ilyesmit láttam már! xD Előre is köszönet!



2013. nov. 22. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor,Kalandférgek 1-2-3,Amerikia Pite 1-8-ig,Superbad,Már megint egy dilis amcsi film és Amit máris tudni akarsz a szexről!Ezek rohadt jók! :D
2013. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy nap

Cool túra

Euró túra

Tábor a köbön

Német pite

Német pite 2

Forró rágógumi 1-4

2013. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Párat ismerek már, és az Amit máris tudni akarsz a szexről (Extreme Movie) filmet ma meg is néztem, nekem egyből a Movie 43 ugrott be róla! :DD (Ha utóbbit még nem láttátok, akkor feltétlenül pótoljátok! :D)


Egy kicsit pontosítanék! Nem kamaszfiús, szüzességelvesztős, gimis filmeket keresek, hanem inkább azokat, amikben "felnőtt" emberek szerepelnek és amolyan fingos-szarós poénok jellemzik! xD

2013. nov. 23. 00:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Én láttam a botrányfilmet! :D Am az ilyen gimis filmekben vannak ilyen poénok!Max még a Jay és Néma Bob-ot tudom ajánlani!Amit máris tudni akarsz a szexről pedig tényleg olyan mint a Moovie 43! :D Csak sokkal jobb,mert Michael Cera is benne van! :D
2013. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a Movie 43 a jobb! :D Abban meg szerepel Emma Stone! :P


Megnéztem A nagy nap-ot, de erre gondoltál: [link] ?

Ebben egy gusztustalan dolog sem volt!!! :D Ez nem az amit én keresek... De azért kellemes volt! :D


Na ismer még valaki valamilyen gusztustalan amerikai vígjátékot? :D

2013. nov. 24. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Főleg a Pitékben van ilyen! :D Ez van! :D Pite 1-ben.5.6-ban van főleg ilyen jelenetek!Az most,hogy másról szól... :D
2013. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor szerintem ti láttatok még igaz gyatra amerikai vígjátékokat! :D


Mondok akkor én pár példát, aztán tessék megnézni! :)

Kismocsok (Joe Dirt): A főszereplő egy legjobb barátja egy kupac kaki, amit magával húz egy Radio Flyer-el! Eszméletlen jó film, nekem örök kedvenc, 10/10! :) Vagy van az Itt a vége (This Is the End) eszméletlen szövegekkel, de állítólag ilyesmi még az Ananász expressz (Pineapple Express) is, ezt most fogom megnézni! :D


Remélem most már tudjátok milyen filmeket keresek? Beteg, gusztustalan amerikai humort. :D

Van valakinek még valami javaslata? :D

2013. nov. 26. 00:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt a vége az nekem nem olyan egyáltalán,mint amire te gondolsz. :D Nézd meg a Szarembert ha már ilyen filmeket akarsz látni! :D
2013. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazad van! De azért van benne jelenet mikor a r#cskázásról vitáznak, meg b#zizzák egymást! :D

Na majd megnézem a szarembert is, kössz a tippet, de szerintem ez már tényleg a véglet! xD

2013. nov. 26. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Szarember nem olyan film,de ha már ilyen ocsmányságokat akarsz látni,akkor ott van! :D Írtó rossz film! :D
2013. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!