Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt valaki aki kyman...

Van itt valaki aki kyman shipper? Többi lent

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, gyakori hogy két embert párosítunk legyen ez akár filmben, animében, stb. Így van ez a south parkban is (amikben én inkább az animés verziót bírom). Kyle x Cartman szerintem a legeslegjobb otp. Sok fanfictiont olvastam, ami stan x kyle/ kenny x kyle stb de valahogy nem fogott meg. Van még itt valaki aki ezt a párosítást szereti?:D Azt is szeretem benne hogy ők nem csak a mangákban/fanfictionokban hangolódnak egymásra, hanem a műsoron belül is. Ti hogy vagytok vele? Ja, és a Craig x Tweek párosításról mit gondoltok? Légyszi, aki nem tudja miről van szó az ne írjon bunkóságokat, köszi:D

2013. nov. 20. 18:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem tudom, nézed-e még a kérdést (reményeim szerint igen, viszont eszem racionális része egy nagy fehér zászlót lenget, egy brutális, vörös „NEM!” felirattal), de én mindenképp válaszolni fogok, kiadok magamból minden szart. :D

Fő válasz a kérdésedre: igen, van itt Kyman skipper, aki még a Creeket és a Style-t is preferálja a Dip mellett. *yaoi fangirl mode on* És igen, anime version 4ever (persze az eredeti mellett :D)!


És most elemezném is miért, mert szeretek pofázni.


A) páros: Style (Stanley Marsh x Kyle Broflovski)

Azt hiszem nem kell említenem, a South Park széria az leginkább az ő barátságukat teszi középpontba, ugyanakkor néha képesek cserben hagyni egymást (pl. lásd: Öregszünk c. rész, amiben Stan teljesen egyedül marad. Egyik legdepresszívebb epizód, amit láttam, még a szardarabok ellenére is úgy bőgtem rajta, mint egy kisgyerek, kitől ellopták a cukrát. Amúgy még csak a negyedik évad közepénél tartok, ezt a részt pedig a tévében láttam. Hát, sok(k) volt, mert ha belegondolunk, amellett, hogy az ifjú Marsh elvesztette a barátait, az apjától is meg kellett válnia). Persze nem csak a rosszakat teszem előtérbe, mert amúgy igazán sokat tesznek a másikért, akár megmentik egymás életét is, ha kell (pl. Cherokee hajtamponok). Ez egy nagyon jó páros, de nem ez mozgatja meg elsősorban fantáziámat.


B) páros: Kyman (Kyle Broflovski x Eric Cartman)

„Az ellentétek vonzzák egymást” alapon ez a két hülye teljesen összeillik. A rengeteg piszkálódás, egymás porig alázása, és a vallási ellentét is egy lapát az egészre. Először meg voltam illetődve, hogy úr isten, ezek előbb-utóbb kinyírják egymást, és ilyen utálatos barátságot még nem láttam. Csak később tudatosult bennem, hogy ez a sok vita köti össze őket, s mennyire is felnagyítja azokat a pillanatokat, mikor tényleg számíthatnak egymásra. Amikor a Séf tévedése című részben rájöttem, hogy Cartmannek tényleg tetszik Wendy (utalok itt arra, mikor az epizód végén szomorúan vette tudomásul, hogy a lány mégsem érez iránta semmit), már arra vártam, hogy Kyle megvigasztalja. Olvastam egy angol wikipédián, hogy van pár rész, amiben közelebb hozzák a srácokat, például említeném megint az Öregszünköt, amiben Eric és Kyle videójátékozás közben egymásra mosolyog. Aztán van még egy epizód, amiben „fatass” centikre van „jew” arcától, és ez addig úgy is marad, míg drága zsidó barátunk nem szól, hogy hoppá, ez zavarba ejtő. Szóval igen, hihetetlenül aranyosak együtt, és imádjuk is őket. De nálam csak a top 2. helyén állnak. :(


C) páros: Creek (Craig Tucker x Tweek Tweak)

Ó, öcsém. Lehet hülyének nézni, de számomra ők a legjobbak. Egyikük sem teljesen normális, Craig a szindrómájával, Tweek pedig a hiperaktivitásával és gyenge idegrendszerével, mégis ők fogtak meg legjobban. Kezdve ott, hogy első pillantástól kezdve nagy rajongója voltam Craignek, mert nagyon tetszik a stílusa. Tweeket pedig nem lehet nem imádni. Szóval, egyszer keresgetés közben rátaláltam egy Creekes fanartra, és akkor, ott döntöttem el, hogy na, akkor ők egymásnak vannak teremtve. A Tweek vs. Craig előtt nem is nagyon láttam őket, azután már többször szerepelnek együtt a háttérben, szóval valószínűleg a történtek után lettek barátok - már ha azok. Velük nagyon ki vagyok békülve, őket shippelem szívvel-lélekkel. :)


D) páros: Dip (Damien x Pip Pirrup)

Fú, az tipikus rossz-jó ellentét, mégis oda vagyok értük, annak ellenére is, hogy Damien jó csúnyán elbánt Pippel. Nem igazán tudok róluk sokat mondani, a fanartok mindent elárulnak. ;)


Szóval, akkor a topok:

a) Creek

b) Kyman

c) Style & Dip

2014. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kyman forever😍😍😍😍 de még Kyle x Stan se rossz😁
2019. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés. Kedves első válaszoló Tweek és Craig tényleg összejöttek :D Nagyon édesek együtt❤

Eric meg akárhogy leplezi is igazából szereti Kylet.

2019. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Creek abszolute nem tetszik, sőt gyűlölöm és nem azért,mert meleg.
2020. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kyle és Stan :)

Ők a 2 kedvenc szereplőim (meg persze Kenny)

Nekem se tetszik a Creek

Szerintem más más személyiségek és nem passzolnak össze


De amugy a kedvenc párom a Stendy

2021. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Creek-et utálom,a többinek meg nincs értelme. Bár oké,a Kyle x Stan az még elmegy.
2021. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!