Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nem szereti a Bud Spencer...

Lucyinthesky kérdése:

Aki nem szereti a Bud Spencer - Terence Hill filmeket, az miért nem szereti?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy én nagyon szeretem őket, családi okokból sokat jelent, és bármikor meg tudnék nézni egyet, de egyszer mondta az egyik osztálytársam, hogy ő 2000 előtti filmeket nem is néz(ezen a ponton sem értek egyet vele), a BP-TC filmeket meg kimondottan utálja. Tőlem utálhatja, nagy élményből marad ki, de aki nem szereti, az miért nem? Csak kis indoklást kérek, mert én nem találok rá választ.
2013. nov. 17. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Aki nem szereti a tökfőzeléket, az miért nem szereti?
2013. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azok szeretik igazán, akik BS&TH filmeken nőttek fel. Sokaknak ez kimaradt és így nem az az élmény mint neked vagy nekem. Azt el kell ismerned, hogy nem hatalmas filmtörténeti mérföldkövek, amiért igazán szeretjük őket, az a nosztalgikus hangulatuk.
2013. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
emlékszem mikor kezdődött a bűnvadászok...bármit csináltam, rohantam be, mert az a film...megismételhetetlen:)
2013. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy nem minden országban olyan szinten ismertek, mint Mo.-n. Több külföldi (európai) ismerősömnek gőze sincs, hogy kicsodák ők.
2013. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azért szeretem őket leginkább, mert gyerekkoromban mindig néztük.

Nem tudom, hogy akkor is így lenne-e, ha felnőtt fejjel láttam volna először ezeket a filmeket...

(Mondjuk a Bunyó Karácsonyig c. filmet úgyis biztos imdánám :D)

Amúgy én a Reszkessetek betörőkkel is így vagyok... Valaki utálja, meg nyavalyog, hogy minek adják minden évben, én meg 5-6x is megnézem évente :D

2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
27%

A Különben dühbe jövünk című filmet próbáltam megnézni, Kb 35 perc után már elkezdtem unni. Pár jelenet megmosolyogtatott, és 1 kedvenc jelenet volt, az a karmesteres rész.

Mivel silány minőségűek a régi filmek, így az élvezeti értékek lecsökken. Rátesz az is, hogy a szereplőknek szinte semmilyen arcmimikájuk nincs és a rossz minőség még azt a keveset is elveszi.

Meg olyan hosszas 1 jelenet. Lehet avval se lenne gond, de kicsit jobban is pöröghetne. Elég nyugdíjas tempó :-/

Számomra az egész film unalmas volt, kivéve azt az 1 jó jelenetet a karmesternél. Többi filmjeit nem láttam, mert akárhányszor belenéztem, nem bírtam 15 percnél tovább.

Ezt is csak azért néztem meg, hogy próbáljam megérteni az embereket, hogy miért szeretik annyira Bud filmjeit, de még mindig nem értem.

2016. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
6-os en meg azt nem ertem ,hogy hogyan lehet ez valakinek unalmas meg nem jo.
2018. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

6:Egy film alapján hülyeség megítélni.


7: Akik az Adam Sandler és Ben Stiller-féle fingós-böfögős vígjátékokon nőttek fel, azokak értelemszerűen nem nyújt élvezetet.

2018. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!