Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évad lesz a Vámpírnaplók...

Hány évad lesz a Vámpírnaplók című sorozatból?

Figyelt kérdés
Nézem a sorozatot,úgyhogy szerintem 6 évad lesz.mások azt mondják 8.akkor mennyi?

2013. nov. 17. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen megmondani. Mindig a nézettség dönt.
2013. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztm. lesz nyolc is, mert a történet így még befejezetlen. Én az 5. évadnál tartok De nem találom a . évadot. Legalább is remélem, hogy lesz több évad is :)
2013. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ;)

És a nézzsorozatok.info oldalon megtaláljátok az összes évadot!

Csak nem tudom,hogy hány évad lesz még... :/

Én is az 5.-nél tartok :)

2013. nov. 20. 13:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a nézettség dönt.az Alkonyatonak is rengeteg rajongója akrt 6. részt,de nem lett!
2013. nov. 20. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam, hogy az dönt, mit akar a sok tinilány. A nézettség nem erről szól, és sokkal összetettebb téma, mintsem hogy ki lehessen fejteni egy ilyen oldalon.

Másrészt meg a tv és a mozi két külön világ.

2013. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítólag 6 évadra szerződtettek, de amíg be nem fejezik az ötödiket, semmi pontosat nem lehet tudni.
2013. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 verus823 válasza:
100%

Szia!

Szerintem is lesz 8 évad, 6. már biztos, és így hozzátéve én majdnem sírtam amikor a Damon nem jött vissza... :(

De a Damon-t és a Bonnie-t is visszaírják... :)

I am happy!

2014. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!