Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éhezők viadala Futótűz lesz...

Éhezők viadala Futótűz lesz magyarul?

Figyelt kérdés
A mozikban A futótűz lesz magyar szinkronnal vagy csak felirattal lesz?

2013. nov. 16. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát egyenlőre biztosan csak felirattal, de ha az első részhez csináltak szinkront (nemtudom, hogy csináltak-e) akkor ehhez is fognak, ha nem akkor valószínűleg nem
2013. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem fognak mert az előző rész is szinkronos volt
2013. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem lesz. De jobb angol szinkronnal hidd el
2013. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

EMBEREK!!! KÖNYÖRGÖM, GONDOLKOZZATOK MÁR!!!


Miért adnák le szinkronosan is a mozik, ha már egyszer leadták feliratosan???? Ezt komolyan minden 3. nap le kell írnunk nektek???? Már a t.k.m tele van komolyan mondom.

2013. dec. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Na erről megkérdeztem apámat aki mellesleg mozigépész és azt mondta hogy már rengetegszer fordult elő hogy leadtak egy filmet úgy hogy nem volt még szinkronizálva. de azért k..vaokos vagy.-.-"

Rohadtul sok idő elmegy azzal míg a tizenegy hangsávból kitörlik a feleslegeseket, ráadásul csomó hiba is becsúszhat, ami miatt újra kell venni az egészet vagy regenerálni az effektusokat, főleg az ilyen filmeknél mint a hunger games, hogy tele van csatakiáltásokkal meg mindenegyébbel.

szeretem az okos embereket...

2013. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Apám, te aztán tudsz szöveget értelmezni. Én egy szóval nem mondtam, hogy feliratosan még nem adtak le filmet, szóval kösz a kioktatást... Előbb tanulj szövegértést talán.


De ha már itt tartunk, elmondom, hogy ha egyszer egy filmet feliratosan vetítenek le, akkor azt _nem fogják_ szinkronosan is levetíteni majd valamikor fél évvel később...

2013. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
erre a tévhitre cáfoltam rá te retardált de sajnos a te kicsiny intelligenciahányadosoddal ezt nem tudtad felfogni.
2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
És ha ez neked nem esett volna le , a szinkronizálás közben becsúszott hibák miaat késlekedhet a szinkronizálás elkészítése, de ha egyszer már ki van írva a vetítése a ki..szott filmnek, nem variálhatnak hogy bocs skacok még egy hónapot kérünk. gondolkozzál már.
2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen tévhitet?! Hogy nem lesz hozzá magyar szinkron???


Direkt leírtam, hogy lesz hozzá magyar szinkron, de csak a DVD kiadásban és _nem_ fogják szinkronosan is levetíteni... Ennyire nehéz a felfogásod? Vagy mit akarsz cáfolni ezen a mondaton??


És nem, nem a szinkronizálási nehézségek miatt nem lesz szinkronizáltan vetítve...


Egyébként nem tudom mit pattogsz itt, hogy hű de nehéz dolguk van a szinkronizálóknak... Senkit nem érdekel, nem is kérdezte senki...

2013. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Előszőr is köszi azoknak a válaszólóknak akik normálisan tudtak válaszólni. Másodszór akik nem tudtak normálisan válaszólni azok meg legyenek olyan "okos emberek" hogy megnézik mikor írtam ugyanis ezt a filmvetítés előtt írtam. Szóval simán leadhatják szinkronosan. Harmadszór (már megnéztem) és nem azt kérdeztem hogy a jobb magyar szinkronosan vagy feliratosan jobb. ( Léci ne írjatok több kommentet mer már nem kell)
2013. dec. 3. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!