Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmkedvelők! Nem tudná...

Filmkedvelők! Nem tudná valaki megmondani nekem ennek a címét?

Figyelt kérdés

Még kb. 2-3 éve láttam egy filmet karácsonykor a tv-ben, valamelyik moziadón talán. Nem emlékszem a címére, csak arra, hogy nagyon tetszett, és szeretném újra megnézni.

Kb. az 1950-es '60-as évek Amerikájában játszódhatott, a főszereplő egy kamaszsrác volt, akinek az apja halála(?) után családfőként kellett (volna) viselkednie a népes családban. Az anyjukkal éltek a gyerekek, leginkább lányok, ha jól emlékszem, és valami rozzant faépületet rendeztek be otthonuknak a semmi közepén szinte. Aztán a végén le is égett az egész ház, és az utolsó jelenet az, ahogy egy csomó ismerősükkel közösen újraépítik.

Még ilyen kisebb epizódok jutnak eszembe belőle:

- a srácot kiröhögték az iskolában tornaórán, mert a fehér tornatrikóját megfogta a húga egyik rózsaszín ruhája mosás közben.

- a srácot az egyik jelenetben szíjjal veri az anyja, a testvérei körülállják, és megpróbálják szétválasztani őket.

- a srác életében először lesz szerelmes, egy iskolai rendezvényen jön össze a csajjal, később a kocsi hátsó ülésén csókolóznak.

- a lányok ruháit az anyuka mindig nagyon divatjamúlt anyagokból varrja, borzasztóan néznek ki.

- van valami jelentősége a történetben egy pottyantósnak, arra már nem emlékszem, micsoda.


Nagyon remélem, hogy tudtok nekem segíteni, előre is köszönöm!


xoxo: B.



#film #mozi #filmnézés #filmkedvelők
2013. nov. 3. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A mi házunk
2013. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az! :)
2013. nov. 6. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!