Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az alábbi film címe? Egy...

Mi az alábbi film címe? Egy harcos szerepel benne, aki időnként állatok szemén keresztül is lát pl. : egy madárén. Egy nagymacska is segíti a küldetése során. (Halvány emlékeim vannak csak, de hátha valakinek ennyiből is beugrik. )

Figyelt kérdés

#film #madár harcos
2013. nov. 3. 12:46
 1/3 karesz01 ***** válasza:

A vadak ura - Kard és varázslat

(The Beastmaster, 1982)

[link]


Maax, a gonosz mágus magához ragadja a hatalmat Arukban, s fel akarja áldozni a király magzatát,

ám az csodálatos módon megmenekül, s egy derék parasztemberhez kerül, aki saját fiaként felneveli.

Az állatokkal beszélni tudó, rendkívüli erejű Dar élete váratlanul szörnyű fordulatot vesz: Maax barbárokkal elpusztíttatja faluját, s meggyilkoltat minden lakost.

Barátai, az állatok kelnek a gyermek segítségére..


Nemzet: amerikai

Stílus: fantasy

Hossz: 90 perc


---

A vadak ura 2. - Az időkapu

(Beastmaster 2: Through the Portal of Time, 1991)

[link]


Amikor Jackie, egy kaliforniai iskoláslány átlépi az idő kapuját, bekerül egy másik univerzumba,

amelyet Dar és teremtményei tartanak megszállva.

Közösen veszik üldözőbe Dar elveszettnek hitt bátyját, Arklont és a csábító varázslónőt,

nehogy a kezükbe jusson a legvégső fegyver, amivel mindent el tudnak pusztítani...

Dar, a keménykötésű barbár jó barátságban van néhány állattal,

"akikkel" beszélni is tud: egy tigrissel, egy sassal és egy menyét párral.

Amikor értesül arról, hogy rég elveszett bátyja, a gonosz Arklon sötét terveket sző az Univerzum ellen,

azonnal szembeszáll vele. Üldözőbe veszi Arklont és szövetségesét, Lyrannát.

Eközben saját világából egy másikba kerül át, melynek neve: Los Angeles.

Itt hamarosan segítőtársra akad az ifjú "bennszülött", Jackie Trent személyében.

A lány először azt gondolja, hogy a furcsa férfi és állatai valamelyik cirkuszhoz tartozik,

ám hamarosan összebarátkoznak, és együtt élik át kalandok egész sorát...


Nemzet: amerikai

Stílus: vígjáték

Hossz: 103 perc


---

A vadak ura 3. - Braxus szeme

(Beastmaster III: The Eye of Braxus, 1996)

[link]


A legendák az ifjú Tal királyról szólnak, aki birtokában van a Szem tudományának,

s melyet hamarosan megoszt fivérével.

A hatalomra éhes Agon, hogy visszanyerje hatalmát és megszerezze a királyságot,

meg akarja kaparintani Braxus szemét, ezért sötét tervet eszel ki.

Megparancsolja, hogy fogják el a királyt, amivel csapdába csalja Tal vadonban vándorló fivérét,

a vadak urát, akinek hatalma van az állatok fölött.


Nemzet: amerikai

Stílus: kaland

Hossz: 92 perc


---

Az első rész lesz az amit keressel .

A másik 2 folytatás csak további infónak van , hogy a történet folytatódik .

2013. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ránézésre ez lehet az, de megnézem a filmet.

Nagyon köszönöm a segítségedet! :-)

2013. nov. 3. 16:30
 3/3 Laren válasza:
Én is ezt a filmet kerestem,nagyon rég láttam,még misnig nem sikerult megnéznem,de részleteket láttma és mintha mégsem ez lenne,pedig az is vadak ura volt,arra emléksze mhogy végig valaki megmentésén igyekeztek,és annak a fejére pedig ilyen csápok vagy nemtudom mik voltak rácuppanva és az agyát szivták :D erre emlészem belőle...de én más szinészre emlékeztem,és az is régi film amiről én beszélek,de vadak ura meg csak ez a 3 van
2013. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!