Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek jó filmet vagy...

Ismertek jó filmet vagy sorozatot?

Figyelt kérdés
Vígjáték, romantikus, kaland, varászlatos/misztikus , zene, családi, akció , minimális thriller mint ' alkonyat, teen wolf ' ilyesmi film kategóriákba minden érdekel ! :)
2013. nov. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Twin Peaks
2013. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók:3
2013. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Thiller-horror: Köpök a sírodra, Démonok között, Mama, Gonosz halott, Motel I;II;III. Saw összes része. (ezekből most ennyi jutott eszembe) ezek mind jó filmek.


A többi amit most írok mind romantikus,vicces,családi film is egyben(remlélem nem baj ha angolul írom a címeket, ha beírod a kereesőbe megtalálod egyből a magyart is)


Magic Mike


Kind John


Majdnem Híres


Candy


Goodbye first love


Dögölj meg Jogh Tucker


Due Date


The hangover I;II;III


I spit on your grave


The girl next door


Limitless

New yourk minute


The runaways


A pláza ásza


Amerikai pite összes része.


Ha még kell, akkor írj priviben. Ezek a filmek mind tetszettek nekem. Általában ahova olyan sokat soroltam azokban mindegyikben van romantika...:)

Szeretem a romantikus filmeket :D

Remélem a válaszom hasznos volt! (y) :)

2013. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :)) Lehet még írok majd privátba. :))
2013. nov. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!